skip to Main Content

Zaanstreek

Week 38 | 16 sep 2019 t/m 22 sep 2019
18 sep 19:00 uur
Tornado DB2# - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 8413
Poule: Dames B-Jeugd najaar NW B DB-01 V
Veld: Veld 2
Wedstrijdsecretaris: Ingrid Duin
Scheidsrechter: Katja Meijboom
19 sep 20:00 uur
Zaanstreek DS2 - Graftdijk DS2
Wedstrijdnr: 8648
Poule: Dames Senioren najaar NW B DS-01 V
Veld: Veld 1
Wedstrijdsecretaris: Sander Meijer
19 sep 20:00 uur
Lacom '91 HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 9187
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-02 V
Veld: Veld 1
21 sep 10:00 uur
Legmeervogels E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 9221
Poule: E-Jeugd najaar NW-AM GE-03 V
Veld: Veld 1
21 sep 10:55 uur
Lelystad D1# - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 9228
Poule: D-Jeugd najaar NW-AM GD-04 V
Veld: Veld 1
21 sep 13:35 uur
Lelystad DC1 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 9245
Poule: Dames C-Jeugd najaar NW-AM DC-02 V
Veld: Veld 1
22 sep 10:00 uur
SSV/Sporting S DB1 - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 9205
Poule: Dames B-Jeugd najaar NW B DB-01 V
Accom: SSV (V)
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Fietje Stekelbos
22 sep 11:00 uur
WeHaVe HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 13032
Poule: Heren Senioren najaar NW-AM HS-01 V
Accom: WeHaVe (V)
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Edwin Hoving
22 sep 11:45 uur
Tornado DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 9214
Poule: Dames Senioren najaar NW B DS-01 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Ronald Schouten
Wedstrijdsecretaris: Ingrid Duin
22 sep 13:30 uur
Vriendschap/TOB DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 8112
Poule: Dames Senioren najaar NW DS-2B V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Jos Veldt
22 sep 14:00 uur
Lelystad HB1# - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 9251
Poule: Heren B-Jeugd najaar NW HB-02 V
Veld: Veld 1
22 sep 15:15 uur
Vido HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 9108
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-01 V
Veld: Veld 1
Week 39 | 23 sep 2019 t/m 29 sep 2019
28 sep 19:00 uur
C.S.V. Handbal DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 8137
Poule: Dames Senioren najaar NW DS-2B V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Mark Ellis
28 sep 20:00 uur
Zaanstreek HS1 - HCLB HS1
Wedstrijdnr: 1584
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Halil Metin
Scheidsrechter: Richard v. Empel
29 sep 10:00 uur
Zaanstreek D1 - Monnickendam D1
Wedstrijdnr: 9314
Poule: D-Jeugd najaar NW-AM GD-04 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Timo Wielenga
29 sep 11:00 uur
Zaanstreek HS2 - Commandeur/VVW HS2
Wedstrijdnr: 9264
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-02 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Paul Kruijshaar
29 sep 11:00 uur
Zaanstreek E1 - Vriendschap/TOB E1
Wedstrijdnr: 9295
Poule: E-Jeugd najaar NW-AM GE-03 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Marcel Roos
29 sep 12:00 uur
Zaanstreek DB1# - Hollandia T DB3
Wedstrijdnr: 9278
Poule: Dames B-Jeugd najaar NW B DB-01 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Martin Oehlenschlager
29 sep 12:15 uur
Havas HS2 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 9420
Poule: Heren Senioren najaar NW-AM HS-01 V
Veld: Veld 2
29 sep 12:15 uur
Zaanstreek DS2 - SSV/Sporting S DS1
Wedstrijdnr: 9285
Poule: Dames Senioren najaar NW B DS-01 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Paul Kruijshaar
29 sep 12:30 uur
DSS HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 9421
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-01 V
Veld: Veld 1
29 sep 13:05 uur
Zaanstreek HB1 - Havas HB2
Wedstrijdnr: 9332
Poule: Heren B-Jeugd najaar NW HB-02 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Martin Oehlenschlager
Week 40 | 30 sep 2019 t/m 6 okt 2019
5 okt 10:00 uur
Lelystad E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 13572
Poule: E-Jeugd najaar NW-AM GE-03 V
Veld: Veld 1
5 okt 10:30 uur
Green Park/Handbal Aalsmeer D4 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 9708
Poule: D-Jeugd najaar NW-AM GD-04 V
Veld: Veld 2
5 okt 20:15 uur
C.S.V. Handbal HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 9666
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-02 V
Veld: Veld 1
6 okt 11:00 uur
Zaanstreek DS1 - Havas DS1
Wedstrijdnr: 8146
Poule: Dames Senioren najaar NW DS-2B V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Peter Nuijens
6 okt 11:00 uur
Westsite DC1 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 9722
Poule: Dames C-Jeugd najaar NW-AM DC-02 V
Veld: Veld 2
6 okt 11:55 uur
Vrone HB1 - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 9732
Poule: Heren B-Jeugd najaar NW HB-02 V
Accom: Vrone (V)
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Mick Tol
6 okt 12:15 uur
Zaanstreek HS3 - SDS '99 HS1
Wedstrijdnr: 9582
Poule: Heren Senioren najaar NW-AM HS-01 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Bas van Lienen
6 okt 12:55 uur
Vrone DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 9689
Poule: Dames Senioren najaar NW B DS-01 V
Accom: Vrone (V)
Veld: Veld 1
6 okt 13:30 uur
KSV DB1# - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 9686
Poule: Dames B-Jeugd najaar NW B DB-01 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Melanie Denijn - Groot
6 okt 17:00 uur
De Blinkert HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 3764
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: Veld 1
Week 41 | 7 okt 2019 t/m 13 okt 2019
8 okt 20:00 uur
Zaanstreek HS1 - De Blinkert HS1
Wedstrijdnr: 9583
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-01 V
Veld: Veld 1
12 okt 19:30 uur
Vido HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 5955
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Ron Romein
Scheidsrechter: Elly Klijbroek
13 okt 10:15 uur
Zaanstreek DC1 - KDO DC1
Wedstrijdnr: 9963
Poule: Dames C-Jeugd najaar NW-AM DC-02 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Steef van Ee
13 okt 10:30 uur
Zaanstreek HS2 - Tornado HS1
Wedstrijdnr: 9901
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-02 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Paul Kruijshaar
13 okt 11:20 uur
Zaanstreek E1 - Lotus E1
Wedstrijdnr: 9932
Poule: E-Jeugd najaar NW-AM GE-03 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Marcel Roos
13 okt 11:45 uur
Zaanstreek DS2 - Victoria O DS2
Wedstrijdnr: 9924
Poule: Dames Senioren najaar NW B DS-01 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Bas van Lienen
13 okt 12:20 uur
Zaanstreek D1 - Lotus D3
Wedstrijdnr: 9951
Poule: D-Jeugd najaar NW-AM GD-04 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Timo Wielenga
13 okt 13:00 uur
St. George DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 8169
Poule: Dames Senioren najaar NW DS-2B V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Wim Meijer
13 okt 13:00 uur
Zaanstreek DB1# - Hugo Girls DB1#
Wedstrijdnr: 9918
Poule: Dames B-Jeugd najaar NW B DB-01 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Sander Meijer
13 okt 13:15 uur
Zaanstreek HB1 - Nijenrodes HB1
Wedstrijdnr: 9968
Poule: Heren B-Jeugd najaar NW HB-02 V
Veld: veld 2
Scheidsrechter: Jasper Dielemans
13 okt 14:00 uur
Najaden HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 9902
Poule: Heren Senioren najaar NW-AM HS-01 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Han Fhijnbeen
Week 42 | 14 okt 2019 t/m 20 okt 2019
19 okt 19:30 uur
Kleine Sluis HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 9903
Poule: Heren Senioren najaar NW HS-01 V
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Xaviera Brasser
Week 43 | 21 okt 2019 t/m 27 okt 2019
26 okt 10:00 uur
Lelystad E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 3614
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Rietlanden
Veld: zaal 1
26 okt 11:50 uur
Kras/Volendam D4 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 5521
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Opperdam
Veld: zaal 1 (nieuw)
26 okt 12:45 uur
KRAS/Volendam DC2 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 5515
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Opperdam
Veld: zaal 1 (nieuw)
27 okt 09:45 uur
J.H.C. DB2 - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 1264
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: Zaal 1
27 okt 12:00 uur
KRAS/Volendam DS2 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 2187
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Opperdam
Veld: zaal 2 (oud)
27 okt 12:15 uur
Lacom '91 HB1# - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 3987
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: Hal A
27 okt 12:30 uur
Zaanstreek HS1 - Havas HS2
Wedstrijdnr: 4062
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
27 okt 13:45 uur
De Blinkert DS1 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 5788
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: Veld 1
27 okt 14:45 uur
Spartanen HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 4492
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Kreek, de
Veld: Veld 1
27 okt 16:40 uur
Lotus HS2 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 2727
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
Week 44 | 28 okt 2019 t/m 3 nov 2019
30 okt 20:00 uur
DSOV DMW2 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 1748
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Kooij
Veld: zaal 1
2 nov 14:45 uur
Westfriezen DC3 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 6618
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Zwaag
Veld: Veld 1
2 nov 19:00 uur
Lacom '91 HS2 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 3225
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: Hal B
2 nov 21:00 uur
C.S.V. Handbal HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 7938
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: Veld 1
3 nov 10:00 uur
Zaanstreek HS2 - WeHaVe HS1
Wedstrijdnr: 1907
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
3 nov 10:15 uur
Green Park/Handbal Aalsmeer D3 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 1074
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Bloemhof
Veld: zaal 2
3 nov 10:25 uur
Green Park/Handbal Aalsmeer E3 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 7386
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Bloemhof
Veld: zaal 1
3 nov 11:40 uur
S.V. Zeeburg DS3 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 5161
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Diemen
Veld: zaal 1
3 nov 11:45 uur
Quick DB1# - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 971
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Dars, de
Veld: zaal 2 - Olympia
3 nov 15:00 uur
Houten HB1 - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 4895
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
3 nov 15:10 uur
Vrone DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 7227
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
Week 45 | 4 nov 2019 t/m 10 nov 2019
5 nov 19:30 uur
Vido DMW4 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 5714
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Veld: zaal 2
9 nov 10:00 uur
Zaanstreek E1 - VOS E2
Wedstrijdnr: 6944
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
9 nov 11:00 uur
Zaanstreek D1 - Vriendschap/TOB D1#
Wedstrijdnr: 5650
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
9 nov 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - Meteoor DC2
Wedstrijdnr: 2154
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
9 nov 21:00 uur
Westsite HS2 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 3229
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 1
10 nov 10:00 uur
Zaanstreek DB1# - Vriendschap/TOB DB1
Wedstrijdnr: 3453
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
10 nov 11:05 uur
Zaanstreek HB1 - Havas HB1#
Wedstrijdnr: 4575
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
10 nov 12:10 uur
Zaanstreek DS1 - Vriendschap/TOB DS1
Wedstrijdnr: 4280
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
10 nov 13:40 uur
Zaanstreek HS1 - Commandeur/VVW HS1
Wedstrijdnr: 1800
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
10 nov 14:55 uur
Zaanstreek HS3 - KSV HS1
Wedstrijdnr: 13045
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
10 nov 16:10 uur
Zaanstreek DS2 - DSS DS3
Wedstrijdnr: 2784
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
Week 46 | 11 nov 2019 t/m 17 nov 2019
13 nov 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - SSV/Sporting S DMW1
Wedstrijdnr: 3797
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
16 nov 10:00 uur
Commandeur/VVW DC4# - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 6267
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Dars, de
Veld: zaal 1 - Dars
17 nov 09:00 uur
DSOV E2 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 7287
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Estafette
Veld: zaal 1
17 nov 10:50 uur
DSOV D2 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 6076
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Estafette
Veld: zaal 1
17 nov 12:00 uur
A&O/Berdos/CSV HB1# - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 4982
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: Veld 1
17 nov 12:15 uur
Excelsior '53 DB1 - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 1399
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Kloet, de
Veld: Veld 1
17 nov 12:20 uur
KDO DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 5296
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: KDO-hal
Veld: zaal 1
17 nov 12:55 uur
KRAS/Volendam HS4 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 3323
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Opperdam
Veld: zaal 1 (nieuw)
17 nov 13:40 uur
VOS HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 4724
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Sporthoeve
Veld: zaal 1
17 nov 13:45 uur
De Blinkert HS2 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 4212
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: Veld 1
Week 47 | 18 nov 2019 t/m 24 nov 2019
23 nov 10:00 uur
Zaanstreek E1 - DSG E1
Wedstrijdnr: 3230
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
23 nov 11:05 uur
Zaanstreek D1 - DSG D1
Wedstrijdnr: 7675
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
24 nov 10:00 uur
Zaanstreek DS2 - H.C.V. '90 DS2
Wedstrijdnr: 6492
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
24 nov 11:15 uur
Zaanstreek HS2 - Kleine Sluis HS1
Wedstrijdnr: 5549
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
24 nov 12:30 uur
Zaanstreek DS1 - Monnickendam DS1
Wedstrijdnr: 1696
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
24 nov 14:00 uur
Zaanstreek HS1 - DEF-Fire/Aristos HS2
Wedstrijdnr: 7211
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
24 nov 15:20 uur
Zaanstreek HB1 - DSS HB1
Wedstrijdnr: 2187
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
24 nov 16:25 uur
Zaanstreek DB1# - Meteoor DB1#
Wedstrijdnr: 7079
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
Week 48 | 25 nov 2019 t/m 1 dec 2019
27 nov 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - VOS DMW1
Wedstrijdnr: 1007
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
30 nov 11:40 uur
Victoria O DC3 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 7560
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Stap, de
Veld: Veld 1
30 nov 19:30 uur
NEA DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 3264
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Bindelwijk
Veld: zaal 1(NEA)
1 dec 10:05 uur
Westsite E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 2624
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 1
1 dec 11:55 uur
Westsite D2 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 6282
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 1
1 dec 12:10 uur
SSV/Sporting S DB1 - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 3603
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Mijse, de
Veld: zaal 1
1 dec 13:00 uur
Auto Smeeing/BDC HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 6664
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
1 dec 13:15 uur
SV De Valken DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 6258
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Banne, de
Veld: Veld 1
1 dec 14:15 uur
Lotus HB1# - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 1038
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
1 dec 15:05 uur
Vrone/Berdos HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 7403
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Week 49 | 2 dec 2019 t/m 8 dec 2019
7 dec 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Lotus E1
Wedstrijdnr: 1188
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
7 dec 11:00 uur
Zaanstreek D1 - Lotus D3
Wedstrijdnr: 2398
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
7 dec 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - Niedorp DC1
Wedstrijdnr: 2344
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
8 dec 09:45 uur
Zaanstreek HB1 - Nijenrodes HB1
Wedstrijdnr: 1950
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
8 dec 10:50 uur
Zaanstreek DS2 - Spartanen DS2
Wedstrijdnr: 1548
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
8 dec 12:05 uur
Zaanstreek DB1# - Jupiter DB1#
Wedstrijdnr: 7403
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
8 dec 13:10 uur
Zaanstreek DS1 - RKDES DS1
Wedstrijdnr: 7774
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
8 dec 14:35 uur
Zaanstreek HS1 - AHC '31 HS1
Wedstrijdnr: 6131
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
8 dec 15:50 uur
Zaanstreek HS2 - ASC'91 HS1
Wedstrijdnr: 3005
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
8 dec 17:05 uur
Zaanstreek HS3 - DSS HS1
Wedstrijdnr: 1591
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
Week 50 | 9 dec 2019 t/m 15 dec 2019
10 dec 20:00 uur
Wijk aan Zee DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 7152
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Veld: Veld 1
14 dec 09:00 uur
KRAS/Volendam E4 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 13635
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Opperdam
Veld: zaal 1 (nieuw)
14 dec 10:15 uur
Havas D1 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 7476
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
14 dec 20:15 uur
Tornado HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 1670
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
15 dec 12:50 uur
Vido DB1# - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 1512
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
15 dec 14:45 uur
Tornado DS3 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 7073
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
15 dec 15:00 uur
Cometas HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 6084
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: Egelantier zaal 1
15 dec 15:20 uur
AHC '31 DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 5601
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Pijp de
Veld: zaal 1
15 dec 15:45 uur
Commandeur/VVW HS2 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 4393
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Dars, de
Veld: zaal 1 - Dars
15 dec 15:45 uur
Shot '73 HB1# - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 4445
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Accom: De Oever
Veld: Zaal 1
Week 51 | 16 dec 2019 t/m 22 dec 2019
22 dec 12:00 uur
DSOV DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 3958
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
Week 01 | 30 dec 2019 t/m 5 jan 2020
4 jan 10:15 uur
Havas E2 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 1716
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
4 jan 10:55 uur
RKDES D1# - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 3910
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
4 jan 15:00 uur
D.T.S. '48 DC1# - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 4751
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Sluis, de
Veld: Veld 1
4 jan 19:00 uur
Lacom '91 DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 5473
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: Hal A
4 jan 21:30 uur
U.S. DS3 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 7371
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Pijp de
Veld: zaal 1
5 jan 11:40 uur
Tonegido HS2 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 2941
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: Zaal 1
5 jan 12:00 uur
SV De Valken DB2 - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 1017
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Banne, de
Veld: Veld 1
5 jan 12:20 uur
HCLB HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 3648
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: De Trits
Veld: zaal 1
5 jan 14:20 uur
Koedijk HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 6082
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
5 jan 14:30 uur
Leidsche Rijn HB1 - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 7428
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
Week 02 | 6 jan 2020 t/m 12 jan 2020
11 jan 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Lelystad E1
Wedstrijdnr: 3197
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
11 jan 11:00 uur
Zaanstreek D1 - Kras/Volendam D4
Wedstrijdnr: 1484
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
11 jan 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - KRAS/Volendam DC2
Wedstrijdnr: 1717
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
12 jan 09:45 uur
Zaanstreek HB1 - Lacom '91 HB1#
Wedstrijdnr: 2825
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
12 jan 10:50 uur
Zaanstreek DB1# - J.H.C. DB2
Wedstrijdnr: 3644
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
12 jan 11:55 uur
Zaanstreek DS2 - De Blinkert DS1
Wedstrijdnr: 7256
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
12 jan 13:10 uur
Zaanstreek DS1 - KRAS/Volendam DS2
Wedstrijdnr: 7841
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
12 jan 14:35 uur
Zaanstreek HS1 - De Blinkert HS1
Wedstrijdnr: 2673
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
12 jan 15:50 uur
Zaanstreek HS3 - Spartanen HS1
Wedstrijdnr: 1008
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
12 jan 17:10 uur
Zaanstreek HS2 - Lotus HS2
Wedstrijdnr: 1245
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
Week 03 | 13 jan 2020 t/m 19 jan 2020
13 jan 20:15 uur
Lacom '91 DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 4133
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Veld: Hal B
18 jan 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Green Park/Handbal Aalsmeer E3
Wedstrijdnr: 1707
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
18 jan 11:00 uur
Zaanstreek D1 - Green Park/Handbal Aalsmeer D3
Wedstrijdnr: 7323
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
18 jan 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - Westfriezen DC3
Wedstrijdnr: 6014
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
19 jan 10:00 uur
Zaanstreek DS2 - Vrone DS2
Wedstrijdnr: 7345
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
19 jan 11:15 uur
Zaanstreek DB1# - Quick DB1#
Wedstrijdnr: 7041
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
19 jan 12:20 uur
Zaanstreek HB1 - Houten HB1
Wedstrijdnr: 3582
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
19 jan 13:25 uur
Zaanstreek DS1 - S.V. Zeeburg DS3
Wedstrijdnr: 5239
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
19 jan 13:50 uur
WeHaVe HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 2551
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Aetsveld
Veld: zaal 1
19 jan 14:55 uur
Zaanstreek HS1 - Vido HS1
Wedstrijdnr: 5703
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
19 jan 16:10 uur
Zaanstreek HS3 - Lacom '91 HS2
Wedstrijdnr: 5368
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
Week 04 | 20 jan 2020 t/m 26 jan 2020
22 jan 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Meervogels'60 DMW1
Wedstrijdnr: 3863
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
25 jan 15:00 uur
VOS E2 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 5825
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Sporthoeve
Veld: zaal 1
25 jan 19:50 uur
KSV HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 13053
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: De Draai
Veld: veld 1
25 jan 20:30 uur
Havas HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 4841
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
26 jan 10:00 uur
Zaanstreek HS2 - Westsite HS2
Wedstrijdnr: 2224
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
26 jan 10:55 uur
Vriendschap/TOB D1# - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 3276
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Elzenhagen
Veld: zaal 1
26 jan 11:20 uur
Havas HB1# - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 3023
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
26 jan 12:50 uur
Vriendschap/TOB DB1 - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 1465
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Elzenhagen
Veld: zaal 1
26 jan 13:00 uur
Meteoor DC2 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 5474
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: Veld 1
26 jan 13:55 uur
DSS DS3 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 2110
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: Hal 2
26 jan 14:35 uur
Vriendschap/TOB DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 5871
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Elzenhagen
Veld: zaal 1
Week 05 | 27 jan 2020 t/m 2 feb 2020
29 jan 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - DSOV DMW2
Wedstrijdnr: 4199
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
1 feb 10:00 uur
Zaanstreek E1 - DSOV E2
Wedstrijdnr: 6004
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
1 feb 11:00 uur
Zaanstreek D1 - DSOV D2
Wedstrijdnr: 3980
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
1 feb 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - Commandeur/VVW DC4#
Wedstrijdnr: 2767
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
2 feb 09:45 uur
Zaanstreek HS2 - De Blinkert HS2
Wedstrijdnr: 1640
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 11:00 uur
Zaanstreek HS3 - VOS HS1
Wedstrijdnr: 6172
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 12:15 uur
Zaanstreek DB1# - Excelsior '53 DB1
Wedstrijdnr: 2993
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 13:20 uur
Zaanstreek DS1 - KDO DS1
Wedstrijdnr: 4986
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 14:45 uur
Zaanstreek HS1 - C.S.V. Handbal HS1
Wedstrijdnr: 1444
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 16:00 uur
Zaanstreek HB1 - A&O/Berdos/CSV HB1#
Wedstrijdnr: 6593
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 17:05 uur
Zaanstreek DS2 - DSOV DS2
Wedstrijdnr: 978
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
Week 06 | 3 feb 2020 t/m 9 feb 2020
5 feb 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Vido DMW4
Wedstrijdnr: 2039
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
8 feb 19:50 uur
Monnickendam DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 3241
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Spil 't
Veld: zaal 1
8 feb 20:15 uur
Kleine Sluis HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 3991
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: Veld 1
8 feb 20:20 uur
H.C.V. '90 DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 944
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Kinheimhal
Veld: Veld 1
9 feb 11:05 uur
DSS HB1 - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 2159
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: Hal 1
9 feb 11:35 uur
DSG E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 2185
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 2
9 feb 12:45 uur
Meteoor DB1# - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 4656
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: Veld 1
9 feb 13:25 uur
DSG D1 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 2514
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 2
9 feb 14:30 uur
Commandeur/VVW HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 2916
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Dars, de
Veld: zaal 1 - Dars
Week 07 | 10 feb 2020 t/m 16 feb 2020
10 feb 19:00 uur
SSV/Sporting S DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 1775
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Mijse, de
Veld: zaal 1
Week 09 | 24 feb 2020 t/m 1 mrt 2020
29 feb 12:05 uur
Zaanstreek E1 - Westsite E1
Wedstrijdnr: 4447
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
29 feb 13:05 uur
Zaanstreek D1 - Westsite D2
Wedstrijdnr: 4564
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
29 feb 13:55 uur
Zaanstreek DC1 - Victoria O DC3
Wedstrijdnr: 3419
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
1 mrt 10:00 uur
Zaanstreek DB1# - SSV/Sporting S DB1
Wedstrijdnr: 7329
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 11:05 uur
Zaanstreek HB1 - Lotus HB1#
Wedstrijdnr: 6741
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 12:10 uur
Zaanstreek DS2 - SV De Valken DS2
Wedstrijdnr: 5962
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 13:25 uur
Zaanstreek HS3 - Auto Smeeing/BDC HS1
Wedstrijdnr: 4371
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 14:50 uur
Zaanstreek HS1 - KRAS/Volendam HS4
Wedstrijdnr: 1781
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 16:05 uur
Zaanstreek DS1 - NEA DS1
Wedstrijdnr: 1408
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
Week 10 | 2 mrt 2020 t/m 8 mrt 2020
4 mrt 19:00 uur
VOS DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 3060
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Aristoshal
Veld: zaal 1
7 mrt 20:30 uur
DEF-Fire/Aristos HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 2876
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Aristoshal
Veld: zaal 1
8 mrt 10:00 uur
Lotus E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 3362
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
8 mrt 10:45 uur
RKDES DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 3673
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
8 mrt 11:00 uur
Lotus D3 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 3831
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
8 mrt 12:10 uur
Jupiter DB1# - Zaanstreek DB1#
Wedstrijdnr: 6095
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: De Trije
Veld: zaal 1
8 mrt 12:20 uur
Spartanen DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 1823
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
8 mrt 12:35 uur
Nijenrodes HB1 - Zaanstreek HB1
Wedstrijdnr: 6924
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Accom: Stinzenhal
Veld: zaal 1
8 mrt 13:15 uur
DSS HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 3947
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: Hal 2
8 mrt 14:05 uur
Niedorp DC1 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 6506
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Niedorphal
Veld: Veld 1
8 mrt 14:05 uur
ASC'91 HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 3080
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Midland
Veld: zaal 1
Week 11 | 9 mrt 2020 t/m 15 mrt 2020
11 mrt 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Wijk aan Zee DMW1
Wedstrijdnr: 1382
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
Week 12 | 16 mrt 2020 t/m 22 mrt 2020
21 mrt 10:00 uur
Zaanstreek E1 - KRAS/Volendam E4
Wedstrijdnr: 13644
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
21 mrt 11:05 uur
Zaanstreek D1 - Havas D1
Wedstrijdnr: 6985
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
22 mrt 09:45 uur
Zaanstreek DB1# - Vido DB1#
Wedstrijdnr: 976
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 10:50 uur
Zaanstreek HB1 - Shot '73 HB1#
Wedstrijdnr: 5581
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 11:55 uur
Zaanstreek DS1 - AHC '31 DS1
Wedstrijdnr: 3158
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 13:20 uur
Zaanstreek HS1 - Vrone/Berdos HS2
Wedstrijdnr: 1975
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 14:35 uur
Zaanstreek DS2 - Tornado DS3
Wedstrijdnr: 1103
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 15:50 uur
Zaanstreek HS2 - Commandeur/VVW HS2
Wedstrijdnr: 2701
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 17:05 uur
Zaanstreek HS3 - Tornado HS1
Wedstrijdnr: 1480
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
Week 13 | 23 mrt 2020 t/m 29 mrt 2020
25 mrt 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Lacom '91 DMW1
Wedstrijdnr: 6812
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
28 mrt 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Havas E2
Wedstrijdnr: 1588
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
28 mrt 11:00 uur
Zaanstreek D1 - RKDES D1#
Wedstrijdnr: 7107
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
28 mrt 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - D.T.S. '48 DC1#
Wedstrijdnr: 3545
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 10:00 uur
Zaanstreek HS2 - Tonegido HS2
Wedstrijdnr: 1678
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 11:15 uur
Zaanstreek HS3 - Koedijk HS1
Wedstrijdnr: 7064
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 11:45 uur
AHC '31 HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 6624
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 3
29 mrt 12:30 uur
Zaanstreek DS2 - Lacom '91 DS2
Wedstrijdnr: 1569
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 13:45 uur
Zaanstreek DS1 - U.S. DS3
Wedstrijdnr: 6328
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
29 mrt 15:00 uur
Zaanstreek DB1# - SV De Valken DB2
Wedstrijdnr: 1133
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 16:05 uur
Zaanstreek HB1 - Leidsche Rijn HB1
Wedstrijdnr: 3404
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-01 Z
Veld: zaal 1
Week 14 | 30 mrt 2020 t/m 5 apr 2020
1 apr 19:00 uur
Meervogels'60 DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 2011
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Lelie, de
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Harry Lute
5 apr 12:30 uur
Zaanstreek HS1 - Cometas HS2
Wedstrijdnr: 1523
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Back To Top