skip to Main Content

Zaanstreek

Week 47 | 18 nov 2019 t/m 24 nov 2019
23 nov 09:00 uur
Zaanstreek E1 - VOS E3
Wedstrijdnr: 14487
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Timo Wielenga
23 nov 10:00 uur
Zaanstreek DC1 - SV De Valken DC2#
Wedstrijdnr: 14886
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Marcel Roos
23 nov 11:00 uur
Zaanstreek D1 - DSG D1#
Wedstrijdnr: 7675
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Marcel Roos
24 nov 10:00 uur
Zaanstreek DS2 - H.C.V. '90 DS2
Wedstrijdnr: 6492
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Sander Meijer
Scheidsrechter: Jasper Dielemans
24 nov 11:15 uur
Zaanstreek HS2 - Kleine Sluis HS1
Wedstrijdnr: 5549
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Bas van Lienen
24 nov 12:30 uur
Zaanstreek DS1 - Monnickendam DS1
Wedstrijdnr: 1696
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Remco Verloop
24 nov 14:00 uur
Zaanstreek HS1 - DEF-Fire/Aristos HS2
Wedstrijdnr: 7211
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Ben Bergen
24 nov 15:20 uur
Zaanstreek HB1# - Najaden HB1
Wedstrijdnr: 14928
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Steef van Ee
24 nov 16:25 uur
Zaanstreek DB1 - Meteoor DB1#
Wedstrijdnr: 7079
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Ronald van Lienen
Week 48 | 25 nov 2019 t/m 1 dec 2019
27 nov 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - VOS DMW1
Wedstrijdnr: 1007
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Paul Kruijshaar
30 nov 11:40 uur
Victoria O DC3 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 7560
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Stap, de
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Kees Hageman
30 nov 19:30 uur
NEA DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 3264
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Bindelwijk
Veld: zaal 1(NEA)
1 dec 10:05 uur
Westsite E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 2624
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 1
1 dec 11:15 uur
Havas HB2 - Zaanstreek HB1#
Wedstrijdnr: 15838
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Yentl Poel
Scheidsrechter: Carlijn Snijder
1 dec 11:55 uur
Westsite D2 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 6282
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 1
1 dec 12:10 uur
SSV/Sporting S DB1 - Zaanstreek DB1
Wedstrijdnr: 3603
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Mijse, de
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Yvonne Spaan
1 dec 13:00 uur
Auto Smeeing/BDC HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 6664
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
1 dec 13:15 uur
SV De Valken DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 6258
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Banne, de
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Anouk Wiersma
1 dec 15:05 uur
Vrone/Berdos HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 7403
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Olivier Branderhorst
Scheidsrechter: Dennis Hogendoorn
Week 49 | 2 dec 2019 t/m 8 dec 2019
7 dec 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Lotus E1
Wedstrijdnr: 1188
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
7 dec 11:00 uur
Zaanstreek D1 - Lotus D3
Wedstrijdnr: 2398
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
7 dec 11:45 uur
Zaanstreek DC1 - Niedorp DC1
Wedstrijdnr: 2344
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Paul Kruijshaar
7 dec 18:40 uur
Zaanstreek HB1# - Voice HB1#
Wedstrijdnr: 14930
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 1
Scheidsrechter: Paul Kruijshaar
8 dec 10:00 uur
Zaanstreek DS2 - Spartanen DS2
Wedstrijdnr: 1548
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Paul Kruijshaar
8 dec 11:10 uur
Zaanstreek DB1 - Jupiter DB1#
Wedstrijdnr: 7403
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Jasper Dielemans
8 dec 12:10 uur
Zaanstreek DS1 - RKDES DS1
Wedstrijdnr: 7774
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Pieter Popken
8 dec 13:45 uur
Zaanstreek HS1 - AHC '31 HS1
Wedstrijdnr: 6131
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Henk Dijk
Scheidsrechter: Bert Konings
8 dec 14:55 uur
Zaanstreek HS2 - ASC'91 HS1
Wedstrijdnr: 3005
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Milo Oehler
8 dec 16:05 uur
Zaanstreek HS3 - DSS HS1
Wedstrijdnr: 1591
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Bas van Lienen
Week 50 | 9 dec 2019 t/m 15 dec 2019
10 dec 20:00 uur
Wijk aan Zee DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 7152
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Frans Dieperink
14 dec 09:00 uur
KRAS/Volendam E4 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 13635
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Opperdam
Veld: zaal 1 (nieuw)
14 dec 10:15 uur
Havas D1 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 7476
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
14 dec 20:40 uur
Tornado HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 1670
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Jolanda Hierck
15 dec 12:00 uur
LHV HB1 - Zaanstreek HB1#
Wedstrijdnr: 14931
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Jobert Vrijhoef
15 dec 12:50 uur
Vido DB1# - Zaanstreek DB1
Wedstrijdnr: 1512
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
15 dec 14:45 uur
Tornado DS3 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 7073
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
15 dec 15:00 uur
Cometas HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 6084
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: Egelantier zaal 1
Scheidsrechter: Bernard Cheret
15 dec 15:20 uur
AHC '31 DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 5601
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Pijp de
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Kdo Scheidsrechter
15 dec 15:45 uur
Commandeur/VVW HS2 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 4393
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Dars, de
Veld: zaal 1 - Dars
Week 51 | 16 dec 2019 t/m 22 dec 2019
22 dec 12:00 uur
DSOV DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 3958
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Elizabeth Fátima Da Costa Bondo
Week 01 | 30 dec 2019 t/m 5 jan 2020
4 jan 10:15 uur
Havas E2 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 1716
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
4 jan 10:55 uur
RKDES D1# - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 3910
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
4 jan 15:00 uur
D.T.S. '48 DC1# - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 4751
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Sluis, de
Veld: Veld 1
4 jan 19:00 uur
Lacom '91 DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 5473
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: Hal A
4 jan 21:30 uur
U.S. DS3 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 7371
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Pijp de
Veld: zaal 1
5 jan 10:00 uur
Westfriezen DB1 - Zaanstreek DB1
Wedstrijdnr: 15030
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Zwaag
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Lois Ossen
5 jan 10:20 uur
WeHaVe HB1 - Zaanstreek HB1#
Wedstrijdnr: 14932
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Accom: Aetsveld
Veld: zaal 1
5 jan 11:40 uur
Tonegido HS2 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 2941
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: Zaal 1
5 jan 12:20 uur
HCLB HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 3648
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: De Trits
Veld: zaal 1
5 jan 14:30 uur
Koedijk HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 6082
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Rilana ten Have-Polij
Week 02 | 6 jan 2020 t/m 12 jan 2020
11 jan 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Lelystad E1
Wedstrijdnr: 3197
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
11 jan 11:00 uur
Zaanstreek D1 - Kras/Volendam D4
Wedstrijdnr: 1484
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
12 jan 09:45 uur
Zaanstreek HB1# - DSS HB1
Wedstrijdnr: 14964
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Veld: zaal 1
12 jan 10:50 uur
Zaanstreek DB1 - J.H.C. DB2
Wedstrijdnr: 3644
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
12 jan 11:55 uur
Zaanstreek DS2 - De Blinkert DS1
Wedstrijdnr: 7256
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
12 jan 13:10 uur
Zaanstreek DS1 - KRAS/Volendam DS2
Wedstrijdnr: 7841
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
12 jan 14:35 uur
Zaanstreek HS1 - De Blinkert HS1
Wedstrijdnr: 2673
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
12 jan 15:50 uur
Zaanstreek HS3 - Spartanen HS1
Wedstrijdnr: 1008
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
12 jan 17:10 uur
Zaanstreek HS2 - Lotus HS2
Wedstrijdnr: 1245
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
Week 03 | 13 jan 2020 t/m 19 jan 2020
13 jan 20:15 uur
Lacom '91 DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 4133
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Veld: Hal B
18 jan 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Green Park/Handbal Aalsmeer E3
Wedstrijdnr: 1707
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
18 jan 11:00 uur
Zaanstreek D1 - Green Park/Handbal Aalsmeer D3
Wedstrijdnr: 7323
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
18 jan 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - D.W.O.W. DC1#
Wedstrijdnr: 14877
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
19 jan 10:00 uur
Zaanstreek DS2 - Vrone DS2
Wedstrijdnr: 7345
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
19 jan 11:15 uur
Zaanstreek DB1 - Quick DB1#
Wedstrijdnr: 7041
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
19 jan 12:20 uur
Zaanstreek HB1# - SDS '99 HB1
Wedstrijdnr: 14933
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Veld: zaal 1
19 jan 13:25 uur
Zaanstreek DS1 - S.V. Zeeburg DS3
Wedstrijdnr: 5239
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
19 jan 13:50 uur
WeHaVe HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 2551
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Aetsveld
Veld: zaal 1
19 jan 14:55 uur
Zaanstreek HS1 - Vido HS1
Wedstrijdnr: 5703
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
19 jan 16:10 uur
Zaanstreek HS3 - Lacom '91 HS2
Wedstrijdnr: 5368
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
Week 04 | 20 jan 2020 t/m 26 jan 2020
22 jan 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Meervogels'60 DMW1
Wedstrijdnr: 3863
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
25 jan 15:00 uur
VOS E2 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 5825
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Sporthoeve
Veld: zaal 1
25 jan 19:50 uur
KSV HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 13053
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: De Draai
Veld: veld 1
25 jan 20:30 uur
Havas HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 4841
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Stedenwijk
Veld: zaal 1
26 jan 10:00 uur
Zaanstreek HS2 - Westsite HS2
Wedstrijdnr: 2224
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
26 jan 10:55 uur
Vriendschap/TOB D1# - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 3276
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Elzenhagen
Veld: zaal 1
26 jan 11:30 uur
KRAS/Volendam HB2 - Zaanstreek HB1#
Wedstrijdnr: 14934
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Accom: Opperdam
Veld: zaal 1 (nieuw)
26 jan 12:50 uur
Vriendschap/TOB DB1 - Zaanstreek DB1
Wedstrijdnr: 1465
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Elzenhagen
Veld: zaal 1
26 jan 13:00 uur
Meteoor DC2 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 5474
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: Veld 1
26 jan 13:55 uur
DSS DS3 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 2110
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: Hal 2
26 jan 14:35 uur
Vriendschap/TOB DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 5871
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Elzenhagen
Veld: zaal 1
Week 05 | 27 jan 2020 t/m 2 feb 2020
29 jan 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - DSOV DMW2
Wedstrijdnr: 4199
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
1 feb 09:45 uur
Zaanstreek E1 - DSOV E2
Wedstrijdnr: 6004
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
1 feb 10:45 uur
Zaanstreek D1 - DSOV D2
Wedstrijdnr: 3980
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
1 feb 11:35 uur
Zaanstreek DC1 - Commandeur/VVW DC4#
Wedstrijdnr: 2767
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
1 feb 13:00 uur
Zaanstreek HB1# - Harderwijk HB1#
Wedstrijdnr: 14935
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Veld: zaal 1
2 feb 09:45 uur
Zaanstreek HS2 - De Blinkert HS2
Wedstrijdnr: 1640
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 11:00 uur
Zaanstreek HS3 - DSOV/VOS HS1
Wedstrijdnr: 6172
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 12:15 uur
Zaanstreek DB1 - Victoria O DB2
Wedstrijdnr: 15051
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 13:20 uur
Zaanstreek DS1 - KDO DS1
Wedstrijdnr: 4986
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 14:45 uur
Zaanstreek HS1 - C.S.V. Handbal HS1
Wedstrijdnr: 1444
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
2 feb 16:00 uur
Zaanstreek DS2 - DSOV DS2
Wedstrijdnr: 978
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
Week 06 | 3 feb 2020 t/m 9 feb 2020
5 feb 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Vido DMW4
Wedstrijdnr: 2039
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
8 feb 19:50 uur
Monnickendam DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 3241
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Spil 't
Veld: zaal 1
8 feb 20:15 uur
Kleine Sluis HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 3991
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: Veld 1
8 feb 20:20 uur
H.C.V. '90 DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 944
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Kinheimhal
Veld: Veld 1
9 feb 09:10 uur
VOS E3 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 14496
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Accom: Sporthoeve
Veld: zaal 1
9 feb 11:45 uur
Meteoor DB1# - Zaanstreek DB1
Wedstrijdnr: 4656
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: Veld 1
9 feb 12:00 uur
Najaden HB1 - Zaanstreek HB1#
Wedstrijdnr: 14936
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Veld: zaal 1
9 feb 13:25 uur
DSG D1# - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 2514
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Accom: Calandhal
Veld: zaal 2
9 feb 14:30 uur
Commandeur/VVW HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 2916
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Dars, de
Veld: zaal 1 - Dars
Week 07 | 10 feb 2020 t/m 16 feb 2020
10 feb 19:00 uur
SSV/Sporting S DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 1775
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Mijse, de
Veld: zaal 1
16 feb 15:30 uur
SV De Valken DC2# - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 14894
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Banne, de
Veld: Veld 1
Week 09 | 24 feb 2020 t/m 1 mrt 2020
29 feb 12:05 uur
Zaanstreek E1 - Westsite E1
Wedstrijdnr: 4447
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
29 feb 13:05 uur
Zaanstreek D1 - Westsite D2
Wedstrijdnr: 4564
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
29 feb 13:55 uur
Zaanstreek DC1 - Victoria O DC3
Wedstrijdnr: 3419
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
1 mrt 10:00 uur
Zaanstreek DB1 - SSV/Sporting S DB1
Wedstrijdnr: 7329
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 11:05 uur
Zaanstreek HB1# - Havas HB2
Wedstrijdnr: 15847
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 12:10 uur
Zaanstreek DS2 - SV De Valken DS2
Wedstrijdnr: 5962
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 13:25 uur
Zaanstreek HS3 - Auto Smeeing/BDC HS1
Wedstrijdnr: 4371
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 14:50 uur
Zaanstreek HS1 - KRAS/Volendam HS4
Wedstrijdnr: 1781
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
1 mrt 16:05 uur
Zaanstreek DS1 - NEA DS1
Wedstrijdnr: 1408
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
Week 10 | 2 mrt 2020 t/m 8 mrt 2020
4 mrt 20:00 uur
VOS DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 3060
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Aristoshal
Veld: zaal 1
7 mrt 18:45 uur
Voice HB1# - Zaanstreek HB1#
Wedstrijdnr: 14938
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Accom: Strijland
Veld: zaal 1
7 mrt 20:30 uur
DEF-Fire/Aristos HS2 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 2876
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Aristoshal
Veld: zaal 1
8 mrt 10:00 uur
Lotus E1 - Zaanstreek E1
Wedstrijdnr: 3362
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Alyssa Borregana
Scheidsrechter: Sonja Borregana-Huiskens
8 mrt 11:00 uur
Lotus D3 - Zaanstreek D1
Wedstrijdnr: 3831
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Gert Leen
8 mrt 11:00 uur
RKDES DS1 - Zaanstreek DS1
Wedstrijdnr: 3673
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
8 mrt 12:10 uur
Jupiter DB1# - Zaanstreek DB1
Wedstrijdnr: 6095
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: De Trije
Veld: zaal 1
8 mrt 12:20 uur
Spartanen DS2 - Zaanstreek DS2
Wedstrijdnr: 1823
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
8 mrt 13:15 uur
DSS HS1 - Zaanstreek HS3
Wedstrijdnr: 3947
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: Hal 2
8 mrt 14:05 uur
Niedorp DC1 - Zaanstreek DC1
Wedstrijdnr: 6506
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Accom: Niedorphal
Veld: Veld 1
8 mrt 14:05 uur
ASC'91 HS1 - Zaanstreek HS2
Wedstrijdnr: 3080
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Midland
Veld: zaal 1
Week 11 | 9 mrt 2020 t/m 15 mrt 2020
11 mrt 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Wijk aan Zee DMW1
Wedstrijdnr: 1382
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
Week 12 | 16 mrt 2020 t/m 22 mrt 2020
21 mrt 10:00 uur
Zaanstreek E1 - KRAS/Volendam E4
Wedstrijdnr: 13644
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
21 mrt 11:05 uur
Zaanstreek D1 - Havas D1
Wedstrijdnr: 6985
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
22 mrt 09:45 uur
Zaanstreek DB1 - Vido DB1#
Wedstrijdnr: 976
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 10:50 uur
Zaanstreek HB1# - LHV HB1
Wedstrijdnr: 14939
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 11:55 uur
Zaanstreek DS1 - AHC '31 DS1
Wedstrijdnr: 3158
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 13:20 uur
Zaanstreek HS1 - Vrone/Berdos HS2
Wedstrijdnr: 1975
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 14:35 uur
Zaanstreek DS2 - Tornado DS3
Wedstrijdnr: 1103
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 15:50 uur
Zaanstreek HS2 - Commandeur/VVW HS2
Wedstrijdnr: 2701
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
22 mrt 17:05 uur
Zaanstreek HS3 - Tornado HS1
Wedstrijdnr: 1480
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Accom: Koog, de
Veld: veld 2
Week 13 | 23 mrt 2020 t/m 29 mrt 2020
25 mrt 20:30 uur
Zaanstreek DMW1 - Lacom '91 DMW1
Wedstrijdnr: 6812
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Tref de
Veld: zaal 1
28 mrt 10:00 uur
Zaanstreek E1 - Havas E2
Wedstrijdnr: 1588
Poule: E-Jeugd NW-AM GE-02 Z
Veld: zaal 1
28 mrt 11:00 uur
Zaanstreek D1 - RKDES D1#
Wedstrijdnr: 7107
Poule: D-Jeugd NW-AM GD-02 Z
Veld: zaal 1
28 mrt 11:50 uur
Zaanstreek DC1 - D.T.S. '48 DC1#
Wedstrijdnr: 3545
Poule: Dames C-Jeugd NW C DC-03 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 10:00 uur
Zaanstreek HS2 - Tonegido HS2
Wedstrijdnr: 1678
Poule: Heren Senioren NW HS-01 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 11:15 uur
Zaanstreek HS3 - Koedijk HS1
Wedstrijdnr: 7064
Poule: Heren Senioren NW HS-03 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 11:45 uur
AHC '31 HS1 - Zaanstreek HS1
Wedstrijdnr: 6624
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 3
29 mrt 12:30 uur
Zaanstreek DS2 - Lacom '91 DS2
Wedstrijdnr: 1569
Poule: Dames Senioren NW-NH DS-01 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 13:45 uur
Zaanstreek DS1 - U.S. DS3
Wedstrijdnr: 6328
Poule: Dames Senioren NW DS-2C Z
Veld: zaal 1
29 mrt 15:00 uur
Zaanstreek DB1 - Westfriezen DB1
Wedstrijdnr: 15038
Poule: Dames B-Jeugd NW C DB-02 Z
Veld: zaal 1
29 mrt 16:05 uur
Zaanstreek HB1# - WeHaVe HB1
Wedstrijdnr: 14940
Poule: Heren B-Jeugd NW HB-02 Z
Veld: zaal 1
Week 14 | 30 mrt 2020 t/m 5 apr 2020
1 apr 19:00 uur
Meervogels'60 DMW1 - Zaanstreek DMW1
Wedstrijdnr: 2011
Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-04 Z
Accom: Lelie, de
Veld: Veld 1
Scheidsrechter: Harry Lute
5 apr 12:30 uur
Zaanstreek HS1 - Cometas HS2
Wedstrijdnr: 1523
Poule: Heren Senioren (L) HK HS-D
Veld: zaal 1
Back To Top